Wesela - Nowy Sącz
Wesela Nowy sącz

Wesela i przyjęcia - Nowy Sącz

Wesele - Nowy Sącz

Z przyjemnością zajmiemy się kompleksową organizacją wesela, bankietu, imprezy integracyjnej, chrzcin, komunii, studniówki, balów sylwestrowych i karnawałowych. Do dyspozycji naszych gości udostępniamy dom weselny „ AMARLIS”, zlokalizowany koło Nowego Sącza. Znajduje się w nim klimatyzowana duża sala dla 220 gości oraz mała sala dla 40 osób. Ponadto zapewniamy przestronny parkiet do tańczenia na oraz scenę dla orkiestry. Budynek jest przystosowany do osób niepełnosprawnych. To również dlatego nasze usługi docenia wiele osób z Nowego Sącza.

Podczas wesela goście są obsługiwani przez miłą i fachową obsługę. Nasz personel gastronomiczny może zająć się przygotowaniem potraw na miejscu, jak i również umożliwiamy skorzystanie z cateringu zewnętrznego. Kiedy wesele dobiegnie końca, proponujemy skorzystanie z noclegów w naszych pokojach do wynajęcia.

Nasz obiekt na wesela posiada dogodne położenie w bliskiej odległości od miasta Nowy Sącz. Wspólnymi siłami zorganizujemy wymarzone wesele z zabawą do białego rana!